»Kdaj pride Božiček?« je prvo vprašanje vsakega otroka, ko se staro leto že počasi poslavlja od nas. Vsi smo ga nestrpno pričakovali in iskrice so se zasvetile v naših očeh, ko se je pripeljal v Laporje v spremstvu snežink, se priključil našim škratom ter nagovoril vse prisotne. Stojnice v šolskem parku so krasili izdelki otrok in delavcev šole, staršev, babic in dedkov. Izbira je bila res velika! Dišalo je po dobrotah, s katerimi smo se lahko okrepčali med prijetnim klepetom z znanci, prijatelji in sorodniki ter si izrekli iskrene želje, da bi bilo novo leto polno miru, zdravja, sreče in ljubezni ter osebnega zadovoljstva.

Z deli in donatorstvom so nam pomagala posamezna društva, starši ter razni posamezniki. Hvala vsem! Iskrena čestitka pa vsem staršem in drugim stalnim obiskovalcem, ki z dobro voljo in prijaznimi besedami širite med nami toplino prazničnih dni.

Donacije:

• KS Laporje,
  • STG Perko,
  • Tanini d. o. o.
  • Simfin d. o. o.

Z izdelki, delom in materialom so nam pomagali:

• Svet staršev,
  • Šolski sklad,
  • PGD Laporje,
  • Društvo upokojencev Laporje,
  • Miro Šela s prijatelji,
  • družina Sobotič,
  • družina Razboršek,
  • družina Čater,
  • Tea Fidler Makoter,
  • Nina Šlamberger,
  • Valentina Jelen,
  • Marija Čas,
  • Jožica Celan,
  • Ksenija Rebernak,
  • Marjeta Ramovš,
  • Nika Turšič,
  • Niko Onič,
  • Radko Gumzej,
  • Branko Pahič.

Iskrena hvala vsem.

Posebna zahvala pa velja Božičku, ki nas je počastil s svojim obiskom.

OŠ Gustava Šiliha Laporje