V naši telovadnici je v torek, 19.12., potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše dečke. Sodelovalo je 6 ekip, med njimi tudi ekipa OŠ Gustava Šiliha Laporje.
Našim fantom je zmanjkalo nekaj športne sreče, saj jim je žreb določil močne nasprotnike. V prvi tekmi so se pomerili z OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec, ki so na tekmovanju osvojili prvo mesto, v naslednji tekmi pa z OŠ Kajetana Koviča Poljčane. Naši odbojkarji so pokazali izvrstno igro, a so na koncu morali priznati premoč nasprotnikom. Z okrnjeno ekipo smo nazadnje odigrali še tekmo proti OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava, ki so se razigrali in nazadnje zmagali.
Kljub temu, da smo tekmovanje zaključili brez zmage, smo se borili za vsako točko in nasprotnika do konca držali na prstih. S pokazano igro smo upravičeno zelo zadovoljni.