SO VAM TI PRIZORI ZNANI?

Verjamemo, da se je v zadnjem času že kdo izmed vas počutil, kot osebe na teh fotografijah! Verjemite, da smo(ste) sposobni opraviti in preživeti še marsikaj hujšega, kot nam trenutno ponuja dana situacija, zato le zaupajte vase. Predvsem pa pokusite med vsem, kar izgleda še tako slabo, najti kaj dobrega. Recimo to, da lahko nalogo delate skuštrani, v pižami, pa se vam zaradi tega ne bo nihče norčeval, ali da lahko med delom žvečite žvečilni gumi, pa vam zaradi tega  nihče ne teži,… Ste pomislili? Bi se dalo kaj najti, kajne?

Na tej strani pa vam bomo učitelji objavljali nasvete, namige, kako se lotiti dela, da bo še lažje steklo od rok. Med drugim pa vam bomo na to stran dodajali tudi najrazličnejše pripomočke, ki bi vam lahko prav prišli pri učenju ter ideje, kako sem med šolskimi obveznostmi razvedriti in obenem skozi igro še kaj naučiti.