Jesen v parku. 🙂
Kaj bi počeli na siv jesenski dan? Pekli, seveda. Po šoli je zadišalo po jabolkih. Naredili smo jabolčne rožice in komaj čakali, da jih poskusimo.
Bile so odlične. Recept smo našli na Kulinarika.net.

Beremo za zabavo, da izvemo kaj zanimivega in da postajamo boljši bralci. Ob torkih smo četrtošolci v knjižnici, si pripovedujem o prebranem in uživamo. 

Ali nam bo uspelo? Velik izziv za naše možgane. Tole je naš šolski IQ puzzler.

Jesen nas je že obdala s toplimi barvami in v šolskem parku smo izpeljali vsakoletno peko kostanjev. Po kosilu nas je iz šole privabil dišeči vonj. Morali smo biti zelo potrpežljivi, saj nas je bilo veliko, ki bi radi ocenili ali so letošnji prvi kostanji sladki. Bili so odlični.

Ustvarjalnost nas je vodila v gozd, kjer smo nabrali materiale, ki jih potrebujemo. Vrnili smo se v šolski park, da idejo uresničimo. Gozdni plodovi, veje, lubje in mah smo spremenili v majhne gozdne prebivalce, plovila in nogometno igrišče z golmanom. Le oglejte si jih.