Tudi letošnje leto so se učenci 7. razreda naše šole udeležili predtekmovanja za udeležbo na televizijski oddaji Male sive celice. Tokrat je predtekmovanje potekalo na OŠ Toneta Čufarja v Mariboru. Konkurenca je bila izredno huda, saj je za 4 mesta v televizijski oddaji tekmovalo kar 56 ekip iz Podravja. Naši ekipi, ki so jo sestavljali učenci Sara Bevc, Katja Košič ter Žiga Kovačič, se žal ni uspelo uvrstiti v televizijsko oddajo, vendar so na tekmovanju izkazali veliko splošnega znanja.

20150923_152819

Še v najprej pa držimo pesti za naše osmošolce Asjo Majhen, Kajo Mušič, Roka Skerbiša ter Nastjo Štern, ki so se opogumili ter prav tako prijavili na oddajo Male sive celice v rubriko ABECEDA. Njihova udeležba na tekmovanju pa je odvisna od sreče pri žrebu, ki se izvaja v vsaki oddaji.