Učenci naše šole so si zaželeli aktivnih počitnic, zato smo za njih pripravili najboljši tridnevni šolski tabor daleč naokrog. V torek, 27. 6. 2017, ob 11.00 uri smo se skupaj zbrali v šolskem parku in dogodivščine so se pričele. V šolski telovadnici si je vsak izbral svoj prostor za spanje, nato pa smo v parku pričeli z igranjem zanimivih socialnih in spoznavnih iger, z namenom, da se z učenci še bolje spoznamo. Šolsko igrišče nas je prijetno vabilo, zato smo pohiteli z igranjem košarke, druga skupina pa se je na bližnjem travniku pomerila v igranju ultimate frizbija.

Seveda pa ne moremo biti taborniki, če nimamo svoje prave taborniške himne. S skupnimi močmi nam jo je uspelo spisati, njena vsebina pa naj za zdaj ostane še skrivnost.

Zvečer smo se zbrali okoli pravega tabornega ognja, kjer smo si čisto sami pripravili večerjo. Na naših palicah so se znašle hrenovke, jabolka, pa tudi krompir. Kot bi mignil je prišel čas za spanje in utrujeni smo popadali v postelje.

Le kaj bo prinesel naslednji dan?