Na OŠ Gustava Šiliha Laporje bomo pod okriljem projekta POŠ izvedli delavnico za starejše v okviru SIMBIOZA ŠOLA, kjer bomo spoznavali svet računalništva in pridobili znanja ter veščine za uporabo sodobne tehnologije za uspešno komuniciranje, izobraževanje in zabavo v vsakdanjem življenju.

Delavnica je primerna za vse odrasle z različnimi stopnjami predznanj, ki si želijo stopiti v korak s časom in se spoprijateljiti z ugodnostmi, ki jih prinaša uporaba računalnika in interneta v sodobnem času.

Delavnico bomo izpeljali v treh delih:

PONEDELJEK 22. 1. ob 15.00 – 17.00

SREDA 24. 1. ob 15.00 – 18.00

PETEK 26. 1. ob 15.00 – 18.00

Program bomo prilagodili potrebam in željam prijavljenih.

Prijave zbiramo do zapolnitve mest! V primeru velikega povpraševanja bomo organizirali dodatno delavnico v kasnejšem terminu.

Udeležba je brezplačna!

 

Za prenos prijavnice kliknite na spodnjo povezavo. Prijavnico izpolnjeno vrnete učitelju Nejcu Korošcu.

Simbioza – vabilo