Osnovne barve, paleta, čopiči in slikarsko platno pod krošnjami starih gabrov, nad Pohorjem pa nenehno grmenje, vse to je zaznamovalo letošnjo likovno ustvarjalno akcijo na 12. Minkini likovni koloniji v organizaciji OŠ Minke Namestnik Sonje, ki je potekala 5. junija.

Kot vsako leto smo se tudi letos ob koncu šolskega leta udeležili omenjene likovne kolonije. Letošnja tema je bila sreča. Ugotovili smo, da je sreča najrazličnejših barv, oblik, velikosti in vonjav. Da je sreča, da smo, da smo zdravi,…kako iztrošene besede pa vendar resnične. Sreča je tudi, da se bližajo počitnice. Veronika Šela in Lana Kušar, ki sta letos ustvarjali v parku za domom OŠ Minke Namestnik Sonje, sta izkoristili ves čas, ki je bil na voljo in nastali sta odlični likovni deli, ki bosta krasili stene omenjenega doma.
Mentorica: Renata Jesenek