Spoštovani starši!

 

Kot ste iz medijev najbrž že razbrali, prihaja s ponedeljkom, 21. 9. v veljavo novi odlok o nošenju zaščitnih mask in drugih zaščit nosnega in ustnega predela v javnih zaprtih prostorih, med katere spada tudi šola.

 

Kar se za naše učence  spremeni je to, da je nošenje zaščite ustnega in nosnega predela za učence od 7. razreda naprej obvezno ves čas bivanja v šoli in ne le v skupnih prostorih, v kolikor ni mogoče zagotavljati ustrezne medosebne razdalje vsaj 1,5m. Pri skupinskem delu in drugih interaktivnih oblikah dela si bodo učenci nadeli maske.

 

Potrudili se bomo, da bomo učencem zaradi lažjega spremljanja pouka zagotovili ustrezno medosebno razdaljo, v kolikor bodo prostorske zmogljivosti posameznega razreda to omogočale.

Prosimo, da se s svojim otrokom pogovorite o spremenjenih pravilih.

 

Za razumevanje in upoštevanje pravil iz odloka, se vam najlepše zahvaljujemo!