Teden otroka (5. do 9. oktober) je za vse učence naše šole zmeraj pester in zanimiv, tudi letos. Kaj smo počeli? Prvošolce smo sprejeli v šolsko skupnost, zabavali smo se ob športnih igrah in raznih delavnicah, pekli smo kostanje ter se sladkali s pečenimi jabolki. To pa še ni vse. V tednu otroka smo od 1. do 9. razreda izvedli tudi medpredmetni projekt »Zemlja, rad te imam«. Seznanili smo se s problematiko odpadkov ter odpadne hrane in iskali poti k izboljšanju današnjega stanja. Na to temo smo imeli tudi tehniški dan, kjer smo iz odpadnih materialov in embalaž ustvarili  inovativne igre ter druge uporabne predmete, katere smo tudi razstavili. Zadnji dan smo uživali v športnem dnevu. Odtekli smo kros po super progi v gozdu, nato pa se odpravili na s soncem obsijani pohod.

Nekaj foto-utrinkov