Na OŠ Gustava Šiliha Laporje je bilo v petek, 9. 12. 2022, kljub dežju, spet veselo, nasmejano in razigrano. Učenci in učiteljice prve triade smo presanjarili noč v šoli.

Naš večer smo začeli s plesno zabavo in zabavnimi štafetnimi igrami v telovadnici, nato pa smo si skupaj ogledali kratko risanko s prijaznim sporočilom ter se odločili, da tudi mi naše učiteljice in učence presenetimo z božičnimi smrečicami, polnih risbic in prijaznih sporočil. Res smo se potrudili in bili zelo ustvarjalni, zato smo si zaslužili obilno večerjo.

Po večerji smo si pripravili naša ležišča in poskrbeli za temeljito umite zobke, nato pa smo se družili ob pripovedovanju pravljic in gledanju risanke. Imeli smo se tako lepo, da skoraj nismo mogli zaspati.  Noč je kar prehitro minila. Zjutraj smo skupaj pozajtrkovali in se še malo razgibali ob zabavnih igrah. Nič se nam ni mudilo domov. Da smo se imeli več kot odlično, se lahko prepričate ob fotografijah.

Učenci prve triade z učiteljicami Andrejo, Matejo, Špelo in Glorio.