Odbojka (učitelji proti učencem)
Odbojka (turnir)
Pravljično sanjarjenje

Učenci od 1. do 3. razreda smo ponovno pridno brali in pripovedovali pravljice ter si s tem prislužili vstopnico na Pravljično sanjarjenje v šoli, ki je bilo v petek, 15. 12. 2023. Večer je bil še posebej prijeten, vesel in razigran. Popestrili smo si ga s prijateljskim pozdravom, glasbo in plesom, sprehodom z lučkami po Laporju in ustvarjanjem ter pisanjem prijaznih sporočil za tiste, ki jih imamo radi.  

Učenci prve triade z učiteljicami

Predbožični Gradec
V torek, 19. 12. 2023, smo se učenci izbirnega predmeta nemščine podali na strokovno ekskurzijo v čokoladnico Zotter in k stojnicam čarobno okrašenega Gradca. Z vami delimo nekaj utrinkov.
Medpredmetni projekt Slovenka sem, slovenec sem – zaključna prireditev
Kviz Kaj veš o Šilihu