V četrtek, 18. aprila, so se naši bralci podali na nagradni izlet v Ljubljano. Namesto načrtovanega ogleda predstave, ki je bila odpovedana v zadnjem trenutku, so se sprehodili po živalskem vrtu, nato odšli na okusno kosilo, pot pa nadaljevali po ulicah stare Ljubljane. Ob povratku je sledil še postanek na Trojanah, kjer so jim zadišali še slastni krofi.

Najlepše se zahvaljujemo Občini Slovenska Bistrica, ki je v Ljubljano popeljala vse zlate bralce iz celotne občine. 

Kdo pa je sploh zlati bralec? To je tisti, ki v vseh devetih letih osnovne šole opravi bralno značko. Naša šola jih ima v tem šolskem letu kar 11. Iskrene čestitke Nini Brglez Kobale, Nini Erker, Žanu Ganzittiju, Ažbetu Žanu Kitku, Nataliji Polajžer, Filipu Razboršku, Lii Šket, Elin Korošec, Ažbetu Videčniku, Ajši Ylaren Šlamberger Kodrič in Zali Gajšt

Dragi zlati bralci, naj bodo knjige vedno vaše zveste prijateljice.

 

Sanja Šikovec, 

mentorica bralne značke