Ob Tednu otroka, ki je potekal od 5. do 11. oktobra smo posebno pozornost posvetili dejavnostim, v katerih otroci z veseljem sodelujejo ter so pomembne za njihov celostni razvoj. Z vsebinsko usmeritvijo letošnjega Tedna otroka Nekaj ti moram povedati smo skušali poudariti, kako pomembno in nujno je kakovostno sporazumevanje otrok  z drugo osebo.

Z učenci smo se v okviru filmske vzgoje ogledali dva filma: Ernest in Celestina ter Moja sestra suhica. Posebno pozornost smo posvetili varnemu deskanju po spletu in izvedli predavanja na to temo. Učenci zadnjega VIO so spoznali svojevrsten podvodni svet in potaplanje invalidov in se naučili, da nobene sanje niso neuresničljive, če se zanje dovolj potrudiš. Ob zaključku medpredmetnega projekta, Tudi moja babica je hodila v šolo, smo izvedli zanimiv kulturni dan z delavnicami. Sprejeli smo prvošolce v Šolsko skupnost, talenti pa so se pomerili v glasbenem šovu Šilih ima talent. Učneci I. in II. VIO so uživali v zabavnih športnih igrah in peki kostanjev. Zadnji dan Tedna otroka pa smo se v okviru športnega dne odpravili na že tradicionalni pohod na Boč. 

DSC_0069

DSC_0189
Jesenska kolekcija

 DSC_0089 DSC_0107 DSC_0133 DSC_0150