ŠOLSKI SKLAD OŠ GUSTAVA ŠILIHA LAPORJE in

SKLAD ZA SOFINANCIRANJE OBVEZNEGA PROGRAMA OŠ GUSTAVA ŠILIHA LAPORJE – DODATNI SKLAD

Šolski sklad Osnovne šole Gustava Šiliha Laporje (šolski sklad) je bil ustanovljen leta 2006. S 1. 12. 2012 smo poleg šolskega sklada ustanovili tudi Sklad za sofinanciranje obveznega programa Osnovne šole Gustava Šiliha Laporje (dodani sklad). Medtem ko je šolski sklad namenjen pomoči socialno šibkim učencem ter financiranju dejavnosti in potreb posameznega razreda, ki niso sestavina izobraževalnega programa in se ne financirajo iz javnih sredstev, nakupu nadstandardne opreme, zviševanju standarda pouka in podobno, je dodatni sklad namenjen sofinanciranju plačljivih dejavnosti, ki potekajo v okviru obveznega in razširjenega programa osnovnošolskega izobraževanja (dnevi dejavnosti, strokovne ekskurzije ipd.).

Člani upravnega odbora obeh skladov se volijo vsako leto. Do konca šolskega leta 2018/2019 upravni odbor sestavljajo: Marjetka Čas, Mojca Čater, Alenka Fidler, Arina Ravnjak, Marjana Štern, Margareta Voglar, Danijel Vuk. Predsednica je Mojca Čater, namestnica predsednika je Marjana Štern.

Pravila od 27. 2. 2019:

ZAPISNIKI ŠOLSKEGA IN DODATNEGA SKLADA

Stanje šolskega in dodatnega sklada