SO VAM TI PRIZORI ZNANI?

Verjamemo, da se je v zadnjem času že kdo izmed vas počutil, kot osebe na teh fotografijah! Verjemite, da smo(ste) sposobni opraviti in preživeti še marsikaj hujšega, kot nam trenutno ponuja dana situacija, zato le zaupajte vase. Predvsem pa pokusite med vsem, kar izgleda še tako slabo, najti kaj dobrega. Recimo to, da lahko nalogo delate skuštrani, v pižami, pa se vam zaradi tega ne bo nihče norčeval, ali da lahko med delom žvečite žvečilni gumi, pa vam zaradi tega  nihče ne teži,… Ste pomislili? Bi se dalo kaj najti, kajne?

Na tej strani pa vam bomo učitelji objavljali nasvete, namige, kako se lotiti dela, da bo še lažje steklo od rok. Med drugim pa vam bomo na to stran dodajali tudi najrazličnejše pripomočke, ki bi vam lahko prav prišli pri učenju ter ideje, kako sem med šolskimi obveznostmi razvedriti in obenem skozi igro še kaj naučiti.

 

VREDNOTENJE MOJEGA DELA TABELA DRUŽINSKIH AKTIVNOSTI NAČRTOVANJE DELA DOMA KAKO NAPIŠEMO EMAIL UČITELJU

DNEVNIK POČUTJA

ODVISNIKI PRIREDJA GLASOVI (SSKJ)- SHEMA NEPRAVILNI GLAGOLI ANGLEŠČINA KARTONČKI Z ANGLEŠKIM BESEDIŠČEM KARTONČEK S POŠTEVANKO

URA PO ANGLEŠKO

ZIMSKO MOŽGANČKANJE VAJE ZA KONCENTRACIJO TEHNIKE SPROŠČANJA SLIKOVNI SUDOKU – ZA MLAJŠE POTAPLJANJE LADJIC S POŠTEVANKO IGRA OD PIKE DO PIKE – POŠTEVANKA NA KRATKO RAZMIGAMO MOŽGANE KARTICE Z IZZIVI KARTICE KLEPETALKE GRAFOMOTORIČNE VAJE GLASOVI V BESEDAH – ZA MLAJŠE KARTICE ZA KONCENTRACIJO ČE BI BIL …