Spoštovani starši šole in vrtca.

V medijih sedaj vsakodnevno vsi spremljamo novice glede širjenja koronavirusa.

Na OŠ Gustava Šiliha Laporje je zaenkrat mirno stanje. Držimo se navodil NIJZ in MIZŠ, uvedli pa smo nekatere dodatne preventivne ukrepe, da bi se izbruhu izognili.

27. 2. 2020 smo vas že opozorili na potrebe po pravilnem umivanju rok in kihanju. Upamo, da že navodila upoštevate in ste previdni tudi doma.

ŠOLA:

Da bi se izognili vsem nepotrebnim stikom, za danes (9. 3. 2020) odpovedujemo govorilne ure v šoli. V kolikor želite priti v stik z razrednikom, ga prosim kontaktirajte po telefonu ali e-pošti in se dogovorite za termin. Odpovedan je tudi šolski kino.

VRTEC:

Prav tako zaradi zagotavljanja varnosti do nadaljnjega odpovedujemo nastope naših malčkov v vrtcu (torek, sreda in četrtek, 10. 3. -12. 3. 2020). Prosimo, da otroci v vrtec ne nosijo svojih igrač. Zavedamo se, da to lahko sprožil pri otroku jok, vendar želimo, da k problemu pristopimo skupaj, preventivno, predvsem pa odgovorno.

Navodila za higieno rok in kašlja.