Teden otroka, ki je letos potekal pod naslovom Zakaji in zatoji radovednosti,  smo obeležili z različnimi dejavnostmi, ki so bile pisane na kožo našim učencem. Imeli smo pravi šolski kino s kokicami, izvedli ustvarjalne delavnice in športne igre, govorili o varni rabi elektronskih naprav, se podali na pohod po KS Laporje in na Boč ter občudovali trike čarovnika Grege.

V petek smo teden otroka zaključili s športnimi igrami za starejše učence. Šesto- in sedmošolci so se pomerili v igri med dvema ognjema in nogometom, osmo- in devetošolci pa v odbojki. Tudi učitelji so sestavili svojo ekipo, ki se je z devetošolci pomerila v odbojki. Tokrat so učitelji za las ujeli zmago, vendar so napovedali revanšo decembra.

Športni dan
Delavnice