Četrtek, 17. 3. 2016, je bil za nekatere naše učence višjih razredov prav poseben dan. S svojim odnosom do šolskega dela, uspehi, spoštljivostjo in zagnanostjo so si prislužili nagradni izlet, in sicer v Planico!

Tako je na četrtkovi tekmi iz 20.500 glave množice v dolini pod Poncami kukalo tudi lepo število laporskih učencev in soustvarjalo nepozabno vzdušje, katero je naše orle poneslo do novih zmag. Peter Prevc in Robert Kranjec sta zasedla 1. in 3. mesto. Njuna dosežka pa sta našim učencem dala moč, da so se po tekmi peš prebili v dolino na avtobus, ki je nadaljeval vožnjo v Mojstrano, kjer so na OŠ Mojstrana odpisali matematično tekmovanje. Učenci so dokazali, da znajo in zmorejo združiti prijetno s koristnim.

Da bi bil prijetno izkoriščen dan popoln, so se ustavili še na Trojanah, kjer se niso mogli upreti dišečim krofom in mikavnim spominkom. Ta dan bo učencem zagotovo še dolgo ostal v spominu.