»Kdaj pride Božiček?« je prvo vprašanje vsakega otroka, ko se staro leto že počasi poslavlja od nas. Vsi smo ga nestrpno pričakovali in iskrice so se zasvetile v naših očeh, ko se je pripeljal v Laporje v spremstvu snežink, se priključil našim škratom ter nagovoril vse prisotne. Stojnice v šolskem parku so krasili izdelki otrok in delavcev šole, staršev, babic in dedkov. Izbira je bila res velika! Dišalo je po dobrotah, s katerimi smo se lahko okrepčali med prijetnim klepetom z znanci, prijatelji in sorodniki ter si izrekli iskrene želje, da bi bilo novo leto polno miru, zdravja, sreče in ljubezni ter osebnega zadovoljstva.

Z deli in donatorstvom so nam pomagala posamezna društva, starši ter razni posamezniki. Hvala vsem! Iskrena čestitka pa vsem staršem in drugim stalnim obiskovalcem, ki z dobro voljo in prijaznimi besedami širite med nami toplino prazničnih dni.

Donacije:

 • KS Laporje,
 • STG Perko,
 • Tanini d. o. o.
 • Simfin d. o. o.

Z izdelki, delom in materialom so nam pomagali:

 • Svet staršev,
 • Šolski sklad,
 • PGD Laporje,
 • Društvo upokojencev Laporje,
 • Miro Šela s prijatelji,
 • družina Sobotič,
 • družina Razboršek,
 • družina Čater,
 • Tea Fidler Makoter,
 • Nina Šlamberger,
 • Valentina Jelen,
 • Marija Čas,
 • Jožica Celan,
 • Ksenija Rebernak,
 • Marjeta Ramovš,
 • Nika Turšič,
 • Niko Onič,
 • Radko Gumzej,
 • Branko Pahič.

Iskrena hvala vsem.

Posebna zahvala pa velja Božičku, ki nas je počastil s svojim obiskom.

OŠ Gustava Šiliha Laporje