Pa je za nami še zadnji šolski dan v tem koledarskem letu. Preživeli smo ga maksimalno lepo, igrivo, zabavno … predvsem pa z iskricami v očeh. Po tradicionalnem druženju učencev v okviru svojega razreda ter medsebojnem obdarovanju, so se učenci družili s plesnimi vaditeljicami Plesne šole Lara. Skupaj so se potili ob praznično obarvanih plesnih ritmih. Sledilo  je tako skrbno varovano presenečenje. Božiček nam je v okviru proslave ob dnevu samostojnosti in enotnosti pripeljal idola marsikaterega učenca na šoli – TIMA GAJSERJA. Z njim smo opravili intervju, se fotografirali, dobili podpise. V glavnem, iskrice v očeh so še močneje zasijale.

Ob koncu smo si le še zaželeli MIRNE BOŽIČNE PRAZNIKE ter USPEŠEN SKOK V NOVO KOLEDARSKO LETO 2018, kar pa seveda želimo tudi VAM!