Spoštovani starši, učenke in učenci,

15., 16. in 17. decembra smo pričakovali obisk Božička, ki bi letos naše otroke obiskal in obdaril kar v njihovem kraju, kjer živijo. Žal vam moram sporočiti, da Božička ne bo.

Letošnji december nam zaradi nastalih razmer, žal, tega ne omogoča. Kljub vsemu smo se trudili dodati praznični košček v mozaik veselega pričakovanja prihajajočih praznikov. Eden izmed teh je bil tudi obisk Božička, ki bi tokrat potekal na prav poseben način. Upali in želeli smo si, da bi se ukrepi za zaščito pred koronavirusom do prihoda praznikov že zrahljali, a temu ni tako. Za zdravje vseh nas in zaradi dolžnosti spoštovanja Odloka o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV 2, smo primorani obisk Božička odpovedati.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljam,
ravnateljica Margareta Voglar