V sredo, 23. 2. 2022, smo v šolo ponovno povabili bodoče prvošolce in njihove starše. Starše je čakala pomembna naloga, vpis otrok v prvi razred naše šole, otroci pa so medtem spoznali zabavnega zmajčka Zoga in njegova prva leta šolanja v zmajski osnovni šoli. Tudi sami so se s pomočjo mask, ki so si jih izdelali, prelevili v živahne zmajčke in ker so pokazali veliko znanja, so si prislužili zvezdico – tako kot zmajček Zog! Imeli smo se zelo lepo, zato se že veselimo jeseni, ko se ponovno srečamo v šoli.

Se sprašujete, zakaj ni fotografij? Mi se vam lahko v opravičilo samo nasmehnemo. Tako smo uživali, da smo pozabili na fotografiranje. Vam pa priporočamo, da sami preberete knjigo in ob njej ustvarjate kot smo mi. Lahko si izdelate zmajska očala ali zmajski ogenj.

Učiteljici Mateja in Marjana