Članice Turističnega podmladka naše šole smo se v sredo, 22. marca predstavile na turistični tržnici v Mariboru, kjer je potekalo tekmovanje Turizmu pomaga lastna glava. Predstavile smo se z nalogo Sport break na Farovcu. Priprave so potekale že teden pred dogodkom. Pridno smo zavihale rokave, pripravile napise in sladko presenečenje za obiskovalce. Na tržnici smo obiskovalce vabile k dvigovanju uteži, podiranju kegljev in zabijanju golov. Za nagrado so si lahko iz ribnika Farovec ujeli ribo – sladko nagrado. Zabavala in nagovarjala jih je tudi naša maskota štorklja Gusta. Obiskovalci so se z veseljem igrali z nami in se ob tem še zdravo posladkali. Za svoj nastop in nalogo smo si prislužile srebrno priznanje.

Članice Turističnega podmladka:

Nina Brglez Kobale, Nina Erker, Lia Šket, Lana Krošel, Barbara Potisk in Eva Pušnik