V petek, 26. 5. 2023 smo se članice Turističnega podmladka udeležile Srečanja podmladkov občin Slov. Bistrica, Makole, Poljčane in Oplotnica.

Predstavile smo turistično nalogo, ki smo ji dale naslov Sport break na Farovcu. Načrtovale smo prireditev, ki bi jo izvedli ob zaključku šolskega leta na ribniku Farovec. Gre za športno prireditev namenjeno mladim in družinam ter vsem tistim, ki imajo radi šport.

Na srečanju smo obiskovalcem ponudile možnost, da se z nami pomerijo v podiranju kegljev in dvigovanju uteži. Moramo priznati, da so bili otroci zelo vztrajni in natančni pri podiranju kegljev. Vsi so si priborili sladko nagrado in kozarec slastnega koprivovega soka Zeliščarstva Erker.

Sonce nas je ta dan prijetno grelo in poskrbelo za dobro vzdušje na trgu. Vesele smo, da je za nami še ena turistična izkušnja in prijeten klepet s podmladkarji in obiskovalci dogodka.

Članice Turističnega podmladka