Spoštovani starši,

Od ponedeljka, 18. 9. do petka, 22. 9. bomo na šoli izvedli Pešbus, in sicer v okviru Evropskega tedna mobilnosti. Otroci bodo v spremstvu prostovoljcev (staršev) pešačili v šolo. Za začetek smo pripravili tri poti:

1. pot: zgornja postaja Križnega Vrha (pri Brežnici) proti Kušarjevemu kozolcu – odhod 7.10 okrasni kozolec pri Kušarjevih proti šoli – odhod 7.20
  2. pot: Laporska Gorca (cesta pod kmetijo Aksentijevič) proti šoli – odhod 7.20
  3. pot: Kočno (Pri Kotičku) – odhod 7.15 (od torka dalje) Cekov Vrh (oz. breg) proti šoli – odhod 7.40

V kolikor stanujete ob omenjenih poteh, spodbudite svoje otroke, da se pridružijo pešačenju.

Učenci, ki bi želeli sodelovati, se prijavijo s prijavnico, ki jo dobijo pri gospe Štefanič.

“Podporo in materiale za izvedbo Pešbusa nudi IPoP – Inštitut za politike prostora v okviru programa Aktivno v šolo in zdravo mesto, ki ga sofinancira Ministrstvo za zdravje RS in je del prizadevanj Dober tek Slovenija za več gibanja in bolj zdravo prehrano.”