🌿🏞️🏃‍♂️ Simbioza GIBA 2024 je tu! 🏃‍♀️🌲🌟

📢 Pozdravljeni, naši Gibalci in Gibalke!

Ste pripravljeni na še več gibanja, povezovanja in nepozabnih trenutkov? Pripravili smo vam nekaj izzivov, ki jih uresničite skupaj z otroki, dedki, babicami, starimi mamami in starimi ateki ….. Več generacij kot bo sodelovali, bolj bo zabavno in veselo.

🌳🌞Vreme nam narekuje, da je že napočil čas, da svoje športne cilje tokrat uresničite v objemu narave!

📅 Čas izvajanja: Do 12. maja.

Prepustite svoji domišljiji prosto pot in izberite športni izziv v naravi, ki ste si ga vedno želeli! Morda je to lokostrelstvo, vožnja s kajaki ali kanuji, orientacijski tek v naravi, joga pod krošnjami, ples pod zvezdami ali kaj čisto drugega. Možnosti so neomejene, zato mirno uživajte v ustvarjanju spominov! 💭🌄🚴‍♂️

Ne pozabite dokumentirati svojih podvigov! Fotografirajte, snemajte in delite svoje nepozabne trenutke z nami. Pošljite nam svoje fotografije in zgodbe na naslov:

andreja.perkovic@os-laporje.si 📸

Pridružite se nam pri ustvarjanju spominov, ki bodo trajali večno!