🚴‍♂️🌿👨‍👩‍👧‍👦 Dragi naši GIBAlci in GIBAlke, nov gibalni izziv je tu, in tokrat je čas za MEDGENERACIJSKI KOLESARSKI IZZIV! 👨‍👩‍👧‍👦🌿🚴‍♀️

Pridružite se nam pri kolesarjenju v objemu narave, druženju in spodbujanju zdravega načina življenja s celotno družino in prijatelji vseh starosti! 🌳💫

Kaj vam v izziv predlagamo tokrat? Pripravite in izvedite medgeneracijski kolesarski izziv, kjer se boste podali na kolo, opazovali naravo ter naredili nekaj dobrega za svoje zdravje in dobro počutje. Skupno kolesarjenje omogoča spodbujanje sodelovanja in vzajemne podpore med generacijami, zato vas pozivamo, da si med seboj pomagate ter skupaj uživate v kolesarjenju. 💪👴👵

🌟 GIBA NAVDIH: Vsak kolesarski kilometer je nova priložnost za odkrivanje čarobnosti narave in uživanje v trenutkih povezanosti z najdražjimi. In ne pozabite uživati v vsakem kolesarskem trenutku in v vsakem prevoženem metru. Vsi, ki bomo skupaj kolesarili v tem tednu, smo zmagovalci, kot sta to naša vrhunska kolesarja Pogačar in Roglič! 🇸🇮💨 🌟

📅 Čas izvajanja izziva: Do 19. maja.

Dokumentirajte svoje kolesarske dogodivščine in delite foto dokaze opravljenega izziva z nami! 📸 Pošljite nam svoje fotografije na naš e-poštni naslov: andreja.perkovic@os-laporje.si

Vse, kar potrebujete, je: dobra volja, kolesa in želja po povezovanju ter gibanju v naravi! 🌿🚴‍♂️👨‍👩‍👧‍👦

Lepo vas pozdravljamo,

Ekipa Simbioza GIBA 2024.